Zanzibar

Súostrovie je poloautonómne – má vlastného prezidenta aj parlament, je však súčasťou štátu Tanzánia. Jeho hlavným mestom je Stone Town, ktoré je známe nielen ako rodisko Freddie Mercuryho, ale tiež ako jedna unikátna lokalita zapísaná v svetovom dedičstve UNESCO.


V minulosti bol Zanzibar dôležitou súčasťou obchodu s koreninami. Dnes jeho hlavný zdroj príjmov tvorí práve turistický ruch. Súostrovie s miliónom obyvateľov navštívi ročne viac ako 600-tisíc turistov.

Turizmus

Nekonečné biele pláže, tyrkysové more a neuveriteľne pokojné lesy. Priemerná teplota vody na Zanzibare v priebehu roka neklesne pod 23 ºC. K vysokej turistickej návštevnosti prispieva tiež pohostinnosť a priateľskosť miestnych či angličtina ako úradný jazyk.

Príroda

Zanzibar je vyhľadávanou turistickou destináciou najmä vďaka rajskej prírode. Veľkým lákadlom je okrem flóry aj fauna. Vyhľadávanú destináciu zo Zanzibaru robí výskyt korytnačky zelenej, žraloka veľrybieho či korálové útesy.

Návratnosť

V ponuke našej realitnej kancelárie nájdete rôzne typy víl a bungalovov na Zanzibare. Ide o investičnú príležitosť na súostroví, ktoré má potenciál stať sa ďalším Mauríciom. Návratnosť investície do nehnuteľností na Zanzibare dosahuje úroveň 12 %.
Naša ponuka nehnuteľností na Zanzibare

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

5 STARS Realitná agentúra poskytuje realitný servis prevažne v Trenčíne a okolí, ale spokojných klientov máme po celom Slovensku. Vieme, že každý klient a každý realitný obchod je jedinečný, a preto si dávame záležať na individuálnom prístupe a férovom partnerstve. Okrem nadštandardných realitných služieb máte u nás zaručenú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti - homestaging, fotografie, video, dron, 3D obhliadku. Vašu nehnuteľnosť predáme či prenajmeme za tých najlepších možných podmienok. Pri kúpe nehnuteľnosti máte u nás postarané aj o financovanie. Presvedčte sa, že si tých 5 hviezdičiek naozaj zaslúžime!

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.