Predaj nehnuteľností

Predaj nehnuteľností – dôležitý je vizuál aj informácie

Čo si predstaviť pod pojmom realitný marketing? Otvorte si inzerát a uvidíte. Sú tam profesionálne fotky, pôdorys, 3D obhliadka? Pôsobí byt príjemne a upravene, alebo je fotený večer aj s neporiadkom súčasných obyvateľov? Našli ste informácie o lokalite, parkovaní, susedoch alebo len strohý opis miestností?

To sú všetko faktory, ktoré ovplyvňujú kupujúcich pri prezeraní ponúk nehnuteľností na internete. Profesionálne prezentovaná nehnuteľnosť púta vyššiu pozornosť, ľudia na ňu častejšie reagujú, volajú a obhliadky pribúdajú, čo zvyšuje šance na rýchlejší predaj.
Homestaging

Interiérový dizajnéri vedia vašu nehnuteľnosť upraviť tak, aby budila hneď na prvý pohľad dobrý dojem, aby prilákala záujemcov na internete a zaujala ich natoľko, že dvihnú telefón a dohodnú si obhliadku.

Dekorácie, textílie, kvety, premiestnenie alebo odstránenie nábytku dokážu zabezpečiť, že priestor bude vzdušnejší, elegantnejší, pútavejší. Je dokázané, že nehnuteľnosti sa po homestagingu predávajú za vyššie ceny ako tie v pôvodnom stave.

HomestagingVizualizácia

Vizualizácia

Nie všetky nehnuteľnosti sú na homestaging vhodné. Ak je nehnuteľnosť v neobývateľnom stave, prázdna alebo by potrebovala nutnú rekonštrukciu, tak po dohode môžeme vytvoriť vkusné vizualizácie, ktoré záujemcom ukážu potenciál priestoru ako by mohol po prerobení, dostavaní či zariadení vyzerať.
3D virtuálna prehliadka a 3D pôdorys

Možnosť „poprechádzať sa po nehnuteľnosti“ aspoň virtuálne, prostredníctvom počítača, šetrí čas majiteľom, maklérom i kupujúcim. Virtuálna obhliadka totiž ukáže každý kút, rozloženie izieb, dispozíciu i prechody do miestností. Ak záujemca pred skutočnou obhliadkou absolvoval tú virtuálnu, príde lepšie pripravený, vie, čo ho na mieste čaká a je pravdepodobné, že má o nehnuteľnosť skutočný záujem. Potrebuje už len priestor pocitovo navnímať, zoznámiť sa s lokalitou či okolím a potom sa už rozhoduje pomerne rýchlo.
Videoobhliadka a dron

Atraktívne nehnuteľnosti, rodinné domy, či usadlosti a pozemky si vyžadujú aj osobitný prístup.

Pri týchto nehnuteľnostiach je namieste zvoliť videoprezentáciu s kvalitnými zábermi, hudbou a profesionálnym predstavením nehnuteľnosti.

Vítané sú aj dronové zábery zhora, vďaka ktorým si vie záujemca urobiť obraz o celom pozemku, umiestnení domu, okolí i lokalite.
Reklama na internete

Postaráme sa o to, aby váš inzerát zasiahol na internete to správne publikum, či už zvýraznenou inzerciou na realitných portáloch alebo vhodného zacielenia reklamy na sociálnych sieťach.

Reklama na internete
Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

5 STARS Realitná agentúra poskytuje realitný servis prevažne v Trenčíne a okolí, ale spokojných klientov máme po celom Slovensku. Vieme, že každý klient a každý realitný obchod je jedinečný, a preto si dávame záležať na individuálnom prístupe a férovom partnerstve. Okrem nadštandardných realitných služieb máte u nás zaručenú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti - homestaging, fotografie, video, dron, 3D obhliadku. Vašu nehnuteľnosť predáme či prenajmeme za tých najlepších možných podmienok. Pri kúpe nehnuteľnosti máte u nás postarané aj o financovanie. Presvedčte sa, že si tých 5 hviezdičiek naozaj zaslúžime!

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.