5 STARS – profesionalita, odbornosť, zodpovednosť, ľudský prístup, férovosť.

Medzi naše najhlavnejšie činnosti patrí sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.

Klientom sme nápomocní vo všetkých fázach realitného obchodu. Cenia si na našom prístupe hlavne dodržiavanie dohodnutých podmienok, informovanie o všetkých udalostiach počas procesu predaja a kompletný servis od nafotenia nehnuteľnosti, inzercie, financovania, vyhotovenia zmlúv až po prepis energií.

Realitná činnosť

Fázy realitného obchodu, ktorými vás prevedieme


1

Úvodné stretnutie

Predstavíte nám vaše realitné plány a my vám zodpovieme otázky ohľadom realitného trhu a postupu v rámci našej spolupráce.

2

Stanovenie podmienok

Presne si dohodneme podmienky spolupráce, postup predaja či prenájmu . Oboznámime vás s analýzou trhu, marketingovou a obchodnou stratégiou.

3

Aktívny marketing

Pripravíme nehnuteľnosť tak, aby dokázala záujemcov zaujať už na prvý pohľad a budeme ju inzerovať na relevantných portáloch i na sociálnych sieťach.

4

Obhliadky

Zástupca 5 STARS bude aktívne komunikovať so záujemcami, odpovedať na otázky a realizovať obhliadky priamo na mieste. O výsledkoch obhliadok budete vždy informovaní.

5

Zmluvy

Po nájdení vhodného kupujúceho sa naša realitná kancelária postará o vyhotovenie právnych zmlúv a dokumentov, zabezpečí potrebné úkony na úradoch, katastri i v banke

6

Odovzdanie a prepis

Budeme prítomní aj pri samotnom odovzdaní bytu. Pomôžeme vám s prehlásením energií, daňovými povinnosťami, poistením aj nahlásením sa u správcu nehnuteľnosti.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

5 STARS Realitná agentúra poskytuje realitný servis prevažne v Trenčíne a okolí, ale spokojných klientov máme po celom Slovensku. Vieme, že každý klient a každý realitný obchod je jedinečný, a preto si dávame záležať na individuálnom prístupe a férovom partnerstve. Okrem nadštandardných realitných služieb máte u nás zaručenú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti - homestaging, fotografie, video, dron, 3D obhliadku. Vašu nehnuteľnosť predáme či prenajmeme za tých najlepších možných podmienok. Pri kúpe nehnuteľnosti máte u nás postarané aj o financovanie. Presvedčte sa, že si tých 5 hviezdičiek naozaj zaslúžime!

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.