„Stavte na nás a spolu zrealizujeme vaše realitné plány.“

Ing. Peter Vozár
(konateľ spoločnosti a realitný maklér)

Matej Vozár
(konateľ spoločnosti a finančný sprostredkovateľ)Napíšte nám

Spoločnosť 5 STARS si zakladá na ľudskosti, férovosti, profesionalite a individuálnom prístupe ku každému klientovi s dôrazom na potreby klienta.
Nespíme však na vavrínoch a stále sa posúvame vpred. Sledujeme najnovšie trendy, vzdelávame sa a absolvujeme kurzy, školenia i konferencie. Spoľahnite sa pri predaji či prenájme nehnuteľnosti na nás a presvedčíte sa, že mať pri sebe skúseného realitného partnera je pri obchode veľkým prínosom.
Vaša spokojnosť nás robí úspešnými.


Za vašou spokojnosťou a našim úspechom sú tieto priority:

1

Perfektná znalosť trhu

Realitný trh je dynamický a neustále sa vyvíja, reaguje na zmeny, preto ho sledujeme a analyzujeme, aby sme našim klientom ponúkli to najlepšie riešenie v ich momentálnej životnej, finančnej či investičnej situácii.

2

Priama komunikácia

Zakladáme si na férovej komunikácii s klientmi, o všetkom informujeme, aby mali všetci účastníci transakcie prehľad o tom čo sa deje a za akých podmienok a okolností. Všetky podrobnosti obchodu prediskutujeme vopred.

3

Profesionálna prezentácia nehnuteľnosti

Ako šaty robia človeka, tak prezentácia nehnuteľnosti reprezentuje majiteľa i realitnú kanceláriu, ktorá ho zastupuje. Profesionálne fotografie, videá, 3D obhliadky - naše inzeráty na internete vynikajú.

4

Efektívny marketing

Správny mix marketingových nástrojov pomáha predať nehnuteľnosť rýchlejšie a za vyššiu cenu. Prečo? Lebo upravená nehnuteľnosť s profesionálnymi materiálmi púta vyššiu pozornosť, z čoho vyplýva viac pozretí i viac obhliadok.

5 STARS Realitná agentúra má oprávnený názov, skutočne maximálny počet 5 hviezd

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

5 STARS Realitná agentúra poskytuje realitný servis prevažne v Trenčíne a okolí, ale spokojných klientov máme po celom Slovensku. Vieme, že každý klient a každý realitný obchod je jedinečný, a preto si dávame záležať na individuálnom prístupe a férovom partnerstve. Okrem nadštandardných realitných služieb máte u nás zaručenú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti - homestaging, fotografie, video, dron, 3D obhliadku. Vašu nehnuteľnosť predáme či prenajmeme za tých najlepších možných podmienok. Pri kúpe nehnuteľnosti máte u nás postarané aj o financovanie. Presvedčte sa, že si tých 5 hviezdičiek naozaj zaslúžime!

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.