Thajsko

Krásne pláže, jedinečná kultúra alebo skvelé jedlo. Obľúbite si aj ústretovosť miestnych obyvateľov. Už sa len rozhodnúť pre vilu alebo apartmán! Naša realitná kancelária ponúka investíciu napríklad do vila domov a apartmánov na obľúbenom thajskom ostrove Koh Samui. Výhľad na more, výborná dostupnosť k pláži a tiež veľký potenciál prenájmu nehnuteľností robia investíciu do nehnuteľností v Thajsku veľmi atraktívnou.
Top destinácia Koh SamuiOstrov Koh Samui je povestný svojou pestrosťou: bujná vegetácia, biele kokosové pláže, kozmopolitné obyvateľstvo. Obyvatelia sa tiež môžu spoľahnúť na novo vybudovanú infraštruktúru a rozvinuté turistické služby. Turisti si môžu vybrať z viac ako 700 rezortov, využiť medzinárodné letisko aj medzinárodné školy.So svojimi 63-tisíc obyvateľmi si Koh Samui stále dokáže udržať atmosféru rodinne založeného tropického ostrova. Aj preto je kúpa nehnuteľnosti v tejto časti Thajska považovaná za lukratívnu investičnú príležitosť. Ak máte záujem vilu či dom prenajať, poteší vás dlhšie trvanie turistickej sezóny. Ročné výnosy z prenájmu sa pohybujú na úrovni 8 – 10 %. Okrem krásnej prírody tak Koh Samui ponúka aj zaujímavé zhodnotenie nehnuteľnosti.
Naša ponuka nehnuteľností v Thajsku

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

5 STARS Realitná agentúra poskytuje realitný servis prevažne v Trenčíne a okolí, ale spokojných klientov máme po celom Slovensku. Vieme, že každý klient a každý realitný obchod je jedinečný, a preto si dávame záležať na individuálnom prístupe a férovom partnerstve. Okrem nadštandardných realitných služieb máte u nás zaručenú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti - homestaging, fotografie, video, dron, 3D obhliadku. Vašu nehnuteľnosť predáme či prenajmeme za tých najlepších možných podmienok. Pri kúpe nehnuteľnosti máte u nás postarané aj o financovanie. Presvedčte sa, že si tých 5 hviezdičiek naozaj zaslúžime!

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.