Slnečný pozemok, Brunovce o rozlohe 9642 m2

 • Náhľad od cesty Brunovce.jpg
 • Dron Brunovce dĺžka pozemku.JPG
 • Dron Brunovce šírka pozemku.JPG
 • IMG_7139.PNG

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Brunovce v okrese Nové Mesto nad Váhom

Spoločnosť 5 STARS Realitná agentúra s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v novo vznikajúcej časti Brunoviec o rozlohe 9642 m2. Jedná sa o rovinatý slnečný pozemok. Inžinierske siete, el. energia a voda sú v dosahu. Jedná sa o veľmi zaujímavý pozemok z hľadiska lokality a dispozície hlavne pre investora. Dĺžka pozemku je 156 m a šírka pozemku 56 m na začiatku od hlavnej cesty, v zadnej časti je šírka 37 m . Prístup k pozemku je priamo z hlavnej cesty. Pozemok je vzdialený len 10 km od Nového mesta nad Váhom (cca 10min), 10 km od Piešťan (cca 10min) a 4 km od Diaľnice D1 (cca 5min). Pozemok sa skladá s dvoch parciel: 1) parcela 140/31 o výmere 2541m2, druh pozemku orná pôda, pozemok je umiestnený v zastavanom území obce.
2) parcely 140/32 o výmere 7101 m2, druh pozemku orná pôda, pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce.
V súčasnej dobe prebiehajú rokovania s Obcou pre doplnenie územného plánu o možnosti výstavby.
Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

5 STARS Realitná agentúra s.r.o. je členom Združenia realitných kancelárii Slovenska. www.zrks.sk

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:
1) Poradenstvo úverového špecialistu: Našim klientom ponúkame bezstarostné vybavenie hypotekárneho úveru ako i poistenie, vybavíme znalca a podanie zmlúv na kataster. V prípade, že využijete bezplatné služby nášho úverového špecialistu, spoločnosť 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o. Vám uhradí náklady za vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.
2) Predaj vašej nehnuteľnosti: Vy neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti (poplatok za vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad do katastra, overenie podpisov na kúpnej zmluve a ani podanie návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR). Všetko je zahrnuté v provízii realitnej agentúry. Vy sa o nič nestaráte, my sme s Vami až do odovzdania nehnuteľnosti novému majiteľovi a prepisu plynu a elektriky na nového klienta.

5 STARS Realitná agentúra s.r.o. si zakladá na korektnom jednaní s klientom. Spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho je u nás na prvom mieste.

„Vaša spokojnosť nás robí úspešnými.“
Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: peter.vozar@5starsreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, Legionárska 6434/2, 3 poschodie.
S pozdravom Ing. Peter Vozár - 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o.

Podrobné informácie

9642 m²
osobné
aktívne

Poloha nehnuteľnosti na mape

Brunovce, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Trenčiansky
 • Okres Nové Mesto nad Váhom
 • Mesto Brunovce
 • Druh Pozemky - bývanie
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0903771237
 • Pridané 11. apríl 2022 12:33 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Peter Vozár

Ing. Peter Vozár

Konateľ - realitný maklér

0903771237

peter.vozar@5starsreality.sk

Maklér má 7 ponúk Licencia