PREDANÉ!!! 4 izbový rodinný dom „C“ radová zástavba Brunovce

 • Predaj RD C radová výstavba Brunovce zadný pohľad.jpg
 • Predaj RD C radová výstavba Brunovce predný čelný pohľad.jpg
 • Predaj RD C radová výstavba (5).JPG
 • Predaj RD C radová výstavba (3).JPG
 • Predaj RD C radový výstavba.JPG
 • Predaj RD C radová výstavba (4).JPG
 • Predaj RD Cradová výstavba (5).JPG
 • Predaj RD C radová výstavba Brunovce bočný pohľad.jpg

Rodinný dom na predaj v lokalite Brunovce v okrese Nové Mesto nad Váhom

Už Vás nebaví bývanie na preplnenom sídlisku v panelových domoch? Hľadáte nové bývanie s rozumným dispozičným riešením a veľkorysým vnútorným priestorom v tichej lokalite, mimo frekventovaného mesta? Tak potom ste tu správne.
Vo 5 STARS Realitnej agentúre Vám ponúkame 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 125 m2, ktorý je súčasťou radovej zástavby troch rodinných domov v tichej a novovybudovanej ulici v Brunovciach.
V hodnote 4 izbového bytu Vám tu ponúkame určite lepšiu a kvalitnejšiu variantu Vášho nového bývania. Táto novostavba rodinného domu v radovej zástavbe v obci Brunovce v novo vznikajúcej ulici, Vás svojim dispozičným riešením príjemne prekvapí. Okrem veľkorysého vnútorného priestoru Vám priestor okolo domu ponúkne postačujúci priestor pre jašenie Vašich ratolestí, prípadné posedenie a grilovanie v kruhu rodiny, alebo s priateľmi. Celková zastavaná plocha Rodinného domu je 144m2 z toho úžitková plocha je 125m2 na pozemku o rozlohe 421m2.
Dispozičné riešenie:
1. vstupná chodba (zádverie) 4,86 m2,
2. chodba 3,72 m2
3. samostatné WC s umývadlom 1,96 m2
4. obývacia izba s jedálňou a kuchyňou 50,6 m2 (tu sa nachádza predpríprava na krb/krbové kachle a výstup na terasu – dvere s HS portal),
5. izba - spálňa 16,09 m2 s kúpeľnou 2,02 m2 (WC, sprchový kút a umývadlo),
6. izba - 16,1 m2,
7. izba – 16,1 m2,
8. kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, 2x umývadlo a WC - 7,58m2,
9. technická miestnosť - 5,19m2.
10. v podkroví pod sedlovou strechou vám tento dom ponúka ukladací priestor do ktorého vedú podkrovné skladacie schody. V budúcnosti je tu možné vybudovať ďalšiu obytnú miestnosť, prípadne herňu pre deti – 13 m2.
Čím by som Vás mohol ešte zaujať? Výhodou je elektrické podlahové kúrenie ( infrakúrenie, v každej izbe samostatný termostat), ktoré je zárukou nízkych mesačných nákladov.
Ďalej v cene holodomu máte:
1) vydláždenie - prednej časti domu (chodníka ku vstupným dverám do domu),
- dvoch parkovacích státí pre autá,
- terasy v zadnej časti domu.
2) predpríprava na klimatizáciu,
3) predpríprava na vonkajšie žalúzie,
4) oplotenie pozemku zo zadnej a bočných strán pozemku.
Ukončenie výstavby a odovzdanie domu „C“ novému majiteľovi je naplánované na mesiac MÁJ 2022.

Ak by Vás zaujímalo ako prebiehala výstavba a aké materiály a postupy boli použité, tak i tu sme nezaháľali a nemáme čo skrývať, nakoľko výstavba je zdokumentovaná fotodokumentáciou. Pýtate sa koľko toto všetko stojí? Pri dnešných cenách nehnuteľnosti v mestách a ich blízkom okolí, kde sa ceny pohybujú v závratných výškach tak túto nehnuteľnosť, ktorá je vzdialená len 10 km od Nového mesta nad Váhom (cca 10min), 10 km od Piešťan (cca 10min) a 4 km od Diaľnice D1 (cca 5min) predávame za 159 990 euro v ponuke holodom. Ak však nechcete márniť svoj čas zháňaním majstrov na dorobenie Vášho vysnívaného bývania do štádia domu na kľuč tak i tu Vám vieme pomôcť. K tomu všetkému Vám ponúkame v cene aj poradenstvo interiérovej dizajnérky. Tak čo myslíte, stojí táto nehnuteľnosť za to? Ak sa chcete dopracovať k odpovedi na túto otázku? Píšte, volajte a dohodneme si stretnutie / prehliadku priamo na mieste. Radi Vás privítame !!!

Nami uvedená cena je konečná a zahŕňa v sebe poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti realitnou kanceláriou, právny servis vrátane poplatkov pre overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná po konzultácii s predávajúcim.

Pre Vašu lepšiu informovanosť naša realitná kancelária Vám ďalej ponúka:
Poradenstvo úverového špecialistu: V prípade, že využijete bezplatné služby nášho úverového špecialistu, spoločnosť 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o. Vám uhradí náklady za vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR.
Naša realitná kancelária si zakladá na korektnom jednaní s klientom. Spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho je u nás na prvom mieste.
Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0903 771237, emailovej adrese: peter.vozar@5starsreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, Legionárska 6434/2, 3 poschodie.
S pozdravom Ing. Peter Vozár - 5 STARS Realitná agentúra, s.r.o.

Podrobné informácie

4
144 m²
421 m²
125 m²
osobné
predané
áno - separovaný
verejný vodovod
žumpa
vlastné - elektrické
nezariadený
predpríprava
plastové
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Brunovce, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Trenčiansky
 • Okres Nové Mesto nad Váhom
 • Mesto Brunovce
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0903771237
 • Pridané 12. august 2021 16:49 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Peter Vozár

Ing. Peter Vozár

Konateľ - realitný maklér

0903771237

peter.vozar@5starsreality.sk

Maklér má 7 ponúk Licencia