Chcem predať/kúpiť

Ponúkame Vám nasledujúce služby a Vás to nebude nič stáť. Sme tu pre Vás a o všetko sa postaráme. U nás je to samozrejmosť. Toto nesmie byť o presviedčaní toto je o Vás a o tom ako chcete naložiť s Vašou nehnuteľnosťou. My sme tu na to, aby sme Vám úspešný predaj alebo prenájom zabezpečili.

icon

Home Staging


Zatraktívnime Vašu nehnuteľnosť pre čo najvyšší okruh potencionálnych záujemcov. Úspešný predaj je o prvom dojme a o pocitoch klienta, keď prvý krát vstúpi na nehnuteľnosť.


V súčasnosti home staging šľape ruka v ruke s úspešným predajom nehnuteľností. Ak máte záujem o predaj nehnuteľnosti s maximálnym možným ziskom tak je rozumné sa obrátiť na realitnú kanceláriu, ktorá túto možnosť ponúka.

Home Staging
Profesionálne nafotenie nehnuteľnosti
icon

Profesionálne nafotenie nehnuteľnosti


My neponúkame nehnuteľnosti nafotené narýchlo maklérom a jeho mobilom. Nehnuteľnosti v ponuke našej realitnej kancelárie sú nafotené profesionálnou technikou a fotografom so skúsenosťami.

icon

Marketing


Zakladáme si na tom, že v dnešnej dobe je veľmi dôležité pre úspešný predaj/prenájom nehnuteľnosti, správna kombinácia informácii z marketingovej stratégie, analýzy trhu a efektívnej kampane, ktorá osloví klientov a dá im vedieť, že tu konkrétna nehnuteľnosť je na predaj/prenájom.


Nekončíme tým, že nehnuteľnosť naberieme dáme ju na realitný portál a čakáme na telefonát. My vytvárame efektívnu a kvalitnú propagáciu profesionálnym webom a online kampaňou, cestou Google reklamy, bannerovej reklamy, YouTube reklamy a reklamy na sociálnych sieťach. Online kampane, ktoré sú kľúčovým prvkom našej marketingovej stratégie, nám umožňujú predať nehnuteľností rýchlejšie a za viac finančných prostriedkov.

Marketing
Obhliadky
icon

Realizácia obhliadky


Kvalitne pripravená a pútavá obhliadka je to čo nás delí len na krok od celkového úspechu. Preto k obhliadke pristupujeme zodpovedne a klient sa na nej musí cítiť príjemne ako by bol už v tej svojej vysnívanej nehnuteľnosti.

icon

Servis


Ak sa rozhodnete pre 5 STARS Realitnú agentúru, je samozrejmosťou, že v rámci servisu za Vás vybavíme podklady pre znalecký posudok, zabezpečíme kataster, prepis plynu, elektriny a vodárne. Snažíme sa Vás odbremeniť, aby vy ste sa mohli v plnej miere venovať svojim záujmom a pritom Vás to nebude stáť ani euro naviac.

Servis

Kontaktujte nás

Uveďte prosím vlastnými slovami čo najdetailnejšie o akú nehnuteľnosť máte záujem/akú ponúkate. Nezabudnite uviesť druh (byt, dom, pozemok...), lokalitu a približnú cenu nehnuteľnosti.

Po vyplnení formuláru je potrebné overiť reCAPTCHU, potvrdiť znenie súhlasu so spracovaním osobných údajov a následne odoslať.
polia označené * sú povinné

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

logo 5 STARS Realitná agentúra

5 STARS Realitná agentúra

Legionárska 6434/2, Trenčín, 911 01

+421903771237

info@5starsreality.sk všetky kontakty